Close

Paweł Chiszberg

Jestem bardzo krytyczna wobec wszelkich uogólnień – tak bardzo łatwo podważyć ich prawdziwość. W taki sam sposób odnoszę się do stwierdzenia, że życiu nie ma przypadków. Mogłabym podać dziesiątki przykładów, że są 🙂 A jednak od czasu do czasu zdarza mi się wyjątkowe spotkanie.

Tak było właśnie z Pawłem Chiszberg  właścicielem WebSystems.com.pl.

To on jest inżynierem, a tak naprawdę współtwórcą nowej odsłony mojej strony. Paweł bowiem zajął się nie tylko techniczną stroną tego zagadnienia, ale był aktywnym i kreatywnym partnerem w tworzeniu jej wersji graficznej. Bez niego mój pomysł na zmodernizowanie strony nie zakończyłby się tak wspaniałym rezultatem.

Kiedy pierwszy raz pomyślałam o potrzebie zmian, nie śmiałam marzyć, że będą tak efektowne!

I zapewniam Was, znam różnicę między dobrym fachowcem od tworzenia stron, a dobrym fachowcem, który dysponuje nie tylko techniczną wiedzą, ale ma także znakomite pomysły i dobry gust. Z nikim nie pracowało mi się tak dobrze jak z Pawłem i jego zespołem.

Co wyróżnia WebSystems.com.pl od innych tego typu firm?

Kreatywność – sami podsuwają propozycje. Ktoś taki jak ja nie ma świadomości istnienia wielu bardzo efektownych rozwiązań. Chłopcy Pawła i on sam – bo to on nadzoruje pracę nad tworzeniem strony – dbają o to klient zobaczył różne rozwiązania i wybrał to, które jest dla niego najlepsze.

Dobry gust. To wbrew pozorom bardzo ważne. Dzięki temu to co proponują nie wymaga gruntownych poprawek, a wiele razy okazuje się pomysłem lepszym niż to o czym sama myślałam.

Zaangażowanie – cierpliwie zmieniają najmniejsze detale, dopóki nie osiągnie się efektu takiego jaki wymarzył sobie klient. Poza tym aktywnie poszukują rozwiązań, tak by klient jak najmniej angażował swój czas w prowadzenie strony.

Słuchanie potrzeb klienta – uwierzcie to wcale nie jest oczywiste. Pracując z WebSystems.com.pl macie pewność, że to klient jest podmiotem w tej współpracy – jego oczekiwania, jego gust.

Wreszcie znakomita komunikacja i informacja zwrotna. Po prostu praca z Pawłem i jego zespołem to czysta przyjemność. Przeniosłam wszystkie moje usługi do tej firmy.

A tu proszę mała próbka tego co jeszcze Paweł stworzył:

http://lowedin.pl

https://takpoprostu.org

https://ak-studio.pl

6 Responses to Paweł Chiszberg

  1. Super, że udało Ci się znaleźć do współpracy osobę, która potrafiła zrealizować Twoje pomysły i jeszcze dzieliła się swoimi 😊 Również słuchanie klienta to faktycznie wartość nie do przecenienia!

  2. Fantastycznie znaleźć taką osobę i firmę do współpracy. Wsłuchanie się w potrzeby klienta i podpowiadanie rozwiązań, które będą na nie odpowiedzią, choć klient nawet nie miał o nich wiedzy, to jest to, czego oczekuje się od współpracy z takimi ekspertami. 🙂
    Serdecznie pozdrawiam 🤗

  3. Wyjątkowe spotkania zdarzają się nie tak rzadko, dobrze być na nie otwartym, bo coś przypadkowego może urosnąć do rangi właśnie – rewelacyjnej współpracy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.