Close

Polityka prywatności


Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziłeś zgodę. W każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłączenie w celu realizacji zamówienia.

Administratorem danych osobowych sapereude.com.pl jest Małgorzata Sambor-Cao czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym.

Złożenie zamówienia 
W trakcie składania zamówienia prosimy o podanie nam danych niezbędnych do realizacji zamówienia:

 1. adres e-mail

 2.  imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki; 

 3. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki; 

 4. numer telefonu do odbiorcy przesyłki – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników);


W przypadku, kiedy przy składaniu zamówienia Klient wybierze dostawę na inny adres niż wskazany przy rejestracji lub składaniu zamówienia, prosimy dodatkowo o podanie: 


 1. imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne nam do zaadresowania przesyłki;

 2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;
 3. numer telefonu do odbiorcy przesyłki – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

Dane podane w trakcie składania zamówienia są przetwarzane przez sapereude.com.pl i następujące podmioty w podanym poniżej zakresie:


 1. imię i nazwisko,
 2. adres,
 3. e-mail wskazane jako adres dostawy przekazywane są firmom przewozowym w postaci etykiety/listu przewozowego będącego jednocześnie zleceniem doręczenia przesyłki w zależności od wybranego rodzaju przesyłki przekazywane są:
 4. W przypadku skorzystania z płatności z wykorzystaniem zewnętrznego systemu płatności, wszelkie dane podane po przejściu na stronę operatora płatności pozostają zarejestrowane wyłącznie w jego bazie i nie są w żaden sposób dostępne lub przechowywane przez sapereude.com.pl.

 5. sapereude.com.pl współpracuje z następującymi operatorami płatności:

 6. PayPro S.A operator serwisu przelewy24.pl
 7. W celu usunięcia danych osobowych należy wysłać prośbę na mail: kontakt@sapereaude.com.pl.

Sklep sapereude.com.pl wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na
Twoim urządzeniu, w celu realizacji zamówienia i tworzenia statystyk i raportów oglądalności funkcjonowania sklepu.