Close

Pin Up Candy

Pin Up Candy – jedna z najciekawszych postaci polskiej kultury. Gwiazda światowego formatu – występowała między innymi na scenach Paryża, Wiednia czy Berlina. W Polsce nie ma sobie równych. Okrzyknięcie jej więc mianem Królowej Polskiej Burleski nie jest na wyrost, bo to nie kto inny a Pin Up Candy sprawiła, że Polacy znów usłyszeli o burlesce.
To ona sprawiła, że w Polsce znów można oglądać pełne kobiecości przedstawienia. Gorsety, pończochy, pióra, brokat i oczywiście wysokie obcasy to nieodłączne rekwizyty wykorzystywane przez artystki. Jednak mylił się ten kto myśli, że wystarczy wejść na scenę i się rozebrać by zostać gwiazdą burleski. Burleska to przede wszystkim ruch, taniec, drobny gest zmysłowość po prostu seksapil, który rozpala publiczność.
Jej występy w programie Mam Talent zachwyciły nie tylko Agustina Egurolę, ale przede wszystkim miliony widzów przed telewizorami. Nic dziwnego. Profesjonalizmem, starannością przygotowania występów Pin Up Candy nie ustępuje jednej z najbardziej znanych performerek Dita Von Teese.
A mnie zachwyciła odwaga tej dziewczyny, która poważyła się by w naszym kraju pokazywać tak odważne, pełne zmysłowej kobiecości przedstawienia. I zapewniam was, że zobaczenie w telewizji kąpieli w ogromnym kieliszku do szampana i zobaczenie tego na żywo, to nie porównywalne przeżycia.

Jeśli chcecie choć przez moment poczuć klimat taki jak kabaretach Paryża to zachęcam gorąco do przekonania się czym naprawdę jest burleska i wybranie się na przedstawienie.
Tutaj znajdziecie najświeższe informacje o występach Pin Up Candy i innych równie gorących dziewczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.