Close

Ernest

Dzisiaj przedstawię Wam kolejną osobę, która uwierzyła w „Saper Aude”,  uwierzyła we mnie.

Ernest Szybowski zaprojektował okładkę „Sapere Aude”. Gdy tylko ujrzałam projekt poczułam, że jest on dokładnie taki jaki być powinien. Prosty, wręcz minimalistyczny. Niewiele zdradza z fabuły książki tym co ją biorą do ręki po raz pierwszy. Jednocześnie opowiada dokładnie o wszystkim o czym napisałam. Po prostu idealna okładka.

Inne prace Ernesta prace możecie podziwiać na stronie ErniArt. Piękne, prawda? A grafika jest czymś czym zajmuje się on tylko hobbystycznie.

Ernest jest zresztą człowiekiem licznych talentów.

Jest mistrzem Wushu, brał udział w wielu turniejach i zawodach w tej dyscyplinie. Zdobył złoty medal na mistrzostwach Europy w Londynie. Doskonalił swoje umiejętności w Chinach pod okiem tamtejszych mistrzów. Zresztą dokładną sportową jego karierę można poznać studiując stronę Erni Wushu na Facebooku. Ja dodam tylko coś co na pewno rozpala naszą wyobraźnię. Ernest walczył także w Shaolin!

Gdyby tego było mało Ernest jest także fizykoterapeutą i znakomitym masażystą. Osobiście sprawdziłam jego umiejętności i absolutnie z czystym sumieniem polecam. Te ręce leczą i sprawiają masę przyjemności.

Ernest zajmuje się też zgłębianiem tajemnic Polski Lechickiej. Zajrzyjcie na jego profil, możecie się wielu rzeczy dowiedzieć, o których z całą pewnością nie powiedzieli Wam w szkole. Możecie się mocno zdziwić.

Ernest bardzo Ci dziękuję. Cieszę się, że Cię poznałam ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.