Close

Justyna Niebieszczańska i Joanna Czerska-Thomas

Kolejne partnerki „Punktu zwrotnego” – Justyna i Joanna

W zasadzie mogłabym na tym poprzestać. Kto śledzie moją stronę nie mógł o nich nie słyszeć. Charmsy biznesu (coroczna konferencja dla kobiet odbyła się na początku października już po raz siódmy), , M4bizz -agencja reklamowa, BRIDGEHEAD – agencja PR, a wreszcie autorki książek, w tym jednego z najlepszych poradników dla tych, którzy myślą o ruszeniu z własnym biznesem „Kobieta na swoim„.

Dziś opowiem Wam więc o tym co nowego wymyśliły i wcieliły w życie.

Ich kolejnym wspólnym projektem jest pozycja „Kreatywne pisanie.12 debiutów”. Tym razem dziewczyny pomogły 12  kobietom w pokazaniu światu swojej twórczości. Uwierzyły , zachęciły, dodały odwagi i wydały zbiór opowiadań.  Dwanaście kobie może z dumą zaprezentować światu książkę, której są współautorkami. Z niecierpliwością czekam na swój egzemplarz, spragniona tej literackiej uczty.

Joanna Czerska- Thomas od jakiegoś już czasu jest mocno zaangażowana w działalność na rzecz lokalnej społeczności. Z odwagą postanowiła zawalczyć o miejsce w Radzie Miasta Bydgoszczy i startuje w zbliżających się wyborach, słusznie zakładając, że będąc u władzy łatwiej zmienić otaczającą rzeczywistość na lepszą. Nie jest mi po drodze z opcją polityczną, którą wybrała, ale bez wahania zagłosowałabym na Joannę. Jestem głęboko przekonana, że nie byłby to głos stracony. Jeśli więc mieszkacie  na osiedlu Leśnym, Bartodziejach, Bielawach, Bydgoszcz Wschód, Siernieczek w Bydgoszczy – wybór macie prosty – tylko Joanna!

Dziękuję dziewczyny za wasze wsparcie, za Waszą wiarę we mnie i moją twórczość. Dmuchacie mi w skrzydła!

 

 

8 Responses to Justyna Niebieszczańska i Joanna Czerska-Thomas

  1. Super projekt z ta ksiazka ! A co do wyborow ja akurat pochodze z Bydgoszczy, ale mieszkam za granica teraz i niestety nie moge byc, pomimo to uwazam, ze kazdy kto moze powinien pojsc zaglosowac!

  2. Projekt wydaje się ciekawy. Ciekawe jak się rozwinie? Powodzenia

  3. Avatar Dulce

    Ciekawy pomysł, ciekawe kiedy o moim mieście będzie taka książka 🙂

  4. Życzę powodzenia Debiutantkom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish