Close

Justyna Niebieszczańska i Joanna Czerska-Thomas

Kolejne partnerki „Punktu zwrotnego” – Justyna i Joanna

W zasadzie mogłabym na tym poprzestać. Kto śledzie moją stronę nie mógł o nich nie słyszeć. Charmsy biznesu (coroczna konferencja dla kobiet odbyła się na początku października już po raz siódmy), , M4bizz -agencja reklamowa, BRIDGEHEAD – agencja PR, a wreszcie autorki książek, w tym jednego z najlepszych poradników dla tych, którzy myślą o ruszeniu z własnym biznesem „Kobieta na swoim„.

Dziś opowiem Wam więc o tym co nowego wymyśliły i wcieliły w życie.

Ich kolejnym wspólnym projektem jest pozycja „Kreatywne pisanie.12 debiutów”. Tym razem dziewczyny pomogły 12  kobietom w pokazaniu światu swojej twórczości. Uwierzyły , zachęciły, dodały odwagi i wydały zbiór opowiadań.  Dwanaście kobie może z dumą zaprezentować światu książkę, której są współautorkami. Z niecierpliwością czekam na swój egzemplarz, spragniona tej literackiej uczty.

Joanna Czerska- Thomas od jakiegoś już czasu jest mocno zaangażowana w działalność na rzecz lokalnej społeczności. Z odwagą postanowiła zawalczyć o miejsce w Radzie Miasta Bydgoszczy i startuje w zbliżających się wyborach, słusznie zakładając, że będąc u władzy łatwiej zmienić otaczającą rzeczywistość na lepszą. Nie jest mi po drodze z opcją polityczną, którą wybrała, ale bez wahania zagłosowałabym na Joannę. Jestem głęboko przekonana, że nie byłby to głos stracony. Jeśli więc mieszkacie  na osiedlu Leśnym, Bartodziejach, Bielawach, Bydgoszcz Wschód, Siernieczek w Bydgoszczy – wybór macie prosty – tylko Joanna!

Dziękuję dziewczyny za wasze wsparcie, za Waszą wiarę we mnie i moją twórczość. Dmuchacie mi w skrzydła!

 

 

8 Responses to Justyna Niebieszczańska i Joanna Czerska-Thomas

  1. Super projekt z ta ksiazka ! A co do wyborow ja akurat pochodze z Bydgoszczy, ale mieszkam za granica teraz i niestety nie moge byc, pomimo to uwazam, ze kazdy kto moze powinien pojsc zaglosowac!

  2. Projekt wydaje się ciekawy. Ciekawe jak się rozwinie? Powodzenia

  3. Dulce

    Ciekawy pomysł, ciekawe kiedy o moim mieście będzie taka książka 🙂

  4. Życzę powodzenia Debiutantkom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.