Close

Marta Peruga

Dziś kilka słów o Martcie – osobie, która dołączyła do świata Sapere Aude i to w bardzo ważnej roli.  Dzięki niej właśnie już niedługo w Wasze ręce trafi kolejny tom przygód Michaela.  Wiem, że czekacie niecierpliwie, ale dziś kilka słów o Marcie bez której kolejna część nie byłaby tak dobra.

Co Marta mówi o sobie? Możecie sami przeczytać:

Młoda mama po trzydziestce – szczęśliwa z obu powodów. Skończyła Filologię Polską (PR i edytorstwo), pracowała w firmie tłumaczeniowej, lecz zmieniła zajęcie na rzecz większego zamiłowania – tworzenia zdrowych kosmetyków Natu handmade. Absolutna pasjonatka zdrowego stylu życia. Do mądrej diety zalicza pochłanianie dobrych jakościowo książek. Lubi motywować do odkrywania nowych możliwości i poszukiwania harmonii tak w ciele, jak i w życiu. Zafascynowana relacjami międzyludzkimi, Porozumieniem Bez Przemocy (NVC). Rozsmakowana w sianiu miłości i troski.

Jak widzicie kobieta o wielu talentach. Jaką ja ją widzę? Przede wszystkim ogromnie ciepłą, pełną pasji młodą kobietę, która ma marzenia i co więcej ma odwagę je realizować. Czy mogłyśmy nie znaleźć wspólnego języka? ?

Dziękuję Marto za prace jaką włożyłaś w Sapere Aude, dziękuję za Twoje uwagi, za stopowanie mojej chęci grzebania w „nieskończoność”, a przede wszystkim w cierpliwe dodawanie przecinków ?

Już za chwilę w ręce Marty trafi druga część III tomu ? Trzymajcie kciuki ? ? ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.