Close

Agnieszka Ezo Oneir Mlicka

Kolejny przyjaciel Sapere Aude, ktoś bez kogo nie udało by mi się rozwinąć skrzydeł. I to dosłownie.

Fotografka, artystka, która pomaga zrealizować nierealne marzenia. Ktoś, kto odnajduje w człowieku to co najładniejsze i przenosi do innego wymiaru.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś by być elfem – Agnieszka jest tą wróżką, która sprawi, że urosną ci elfie uszy.

A może chcesz sprawić dzieciom niezapomnianą pamiątkę?

A może pragniesz, by to co jest Twoją pasją, zostało zmaterializowane i uwiecznione na niezapomnianej fotografii?

Zamów sesję zdjęciową z klimatem.

Spraw sobie niezwykłą pamiątkę, coś co z dumą pokarzesz wnukom, coś co przetrwa i będzie dowodem na Twoją niezwykłość. A przecież każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Potrzebuje tylko by ktoś zobaczył i wyciągnął tą niezwykłość na światło dzienne. Agnieszka to właśnie może sprawić. Jeśli się odważysz.

„Nie ulegam modzie i trendom, nie boję się używania koloru, ocierania się o definicję kiczu i łamania reguł w fotografii. Ulegam natomiast zdecydowanie emocjom i chwilom.” – to Agnieszka mówi o sobie.

A ja mogę się tylko z tym zgodzić. Dzięki właśnie uleganiu tym chwilom i wyzwolonym emocjom, zdjęcia Agnieszki są tak dobre, tak autentyczne. Nie jestem urodzoną modelką, pozowanie nie jest dla mnie naturalne. Jednak przed obiektywem Agnieszki przestałam o tym myśleć. Sesja stała się przygodą, cudownie spędzonym czasem. I powiem Wam w sekrecie, że nie musicie się martwić o kostiumy. Jeśli coś wam chodzi po głowie, ale boicie się, że ten czar może się nie udać – najpierw spytajcie Agnieszkę. Może się okazać, że realizacja Waszego pomysłu jest łatwiejsza niż Wam się wydaje.

Mnie wyrosły skrzydła. A co Wy ukrywacie?

7 Responses to Agnieszka Ezo Oneir Mlicka

  1. Piękne, trochę mroczne zdjęcia 🙂 Nie są to moje klimaty, ale podziwiam fotograficzne zdolności 🙂

  2. Korci m mnie taka pamiątka bo lubię chwile uchwycone na zdjęciach, są przedłużeniem wspomnień…

  3. Zdjęcia są niesamowite! Ten klimat! Ach! Bajka! 😍

  4. Piękna pamiątka. My córci też zrobiliśmy sesję foto po urodzeniu. Ma wspaniałą pamiątkę. Żałuję, że nie było takiej oferty gdy syn był malutki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

pl_PLPolish