Close

Agnieszka Ezo Oneir Mlicka

Kolejny przyjaciel Sapere Aude, ktoś bez kogo nie udało by mi się rozwinąć skrzydeł. I to dosłownie.

Fotografka, artystka, która pomaga zrealizować nierealne marzenia. Ktoś, kto odnajduje w człowieku to co najładniejsze i przenosi do innego wymiaru.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś by być elfem – Agnieszka jest tą wróżką, która sprawi, że urosną ci elfie uszy.

A może chcesz sprawić dzieciom niezapomnianą pamiątkę?

A może pragniesz, by to co jest Twoją pasją, zostało zmaterializowane i uwiecznione na niezapomnianej fotografii?

Zamów sesję zdjęciową z klimatem.

Spraw sobie niezwykłą pamiątkę, coś co z dumą pokarzesz wnukom, coś co przetrwa i będzie dowodem na Twoją niezwykłość. A przecież każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Potrzebuje tylko by ktoś zobaczył i wyciągnął tą niezwykłość na światło dzienne. Agnieszka to właśnie może sprawić. Jeśli się odważysz.

„Nie ulegam modzie i trendom, nie boję się używania koloru, ocierania się o definicję kiczu i łamania reguł w fotografii. Ulegam natomiast zdecydowanie emocjom i chwilom.” – to Agnieszka mówi o sobie.

A ja mogę się tylko z tym zgodzić. Dzięki właśnie uleganiu tym chwilom i wyzwolonym emocjom, zdjęcia Agnieszki są tak dobre, tak autentyczne. Nie jestem urodzoną modelką, pozowanie nie jest dla mnie naturalne. Jednak przed obiektywem Agnieszki przestałam o tym myśleć. Sesja stała się przygodą, cudownie spędzonym czasem. I powiem Wam w sekrecie, że nie musicie się martwić o kostiumy. Jeśli coś wam chodzi po głowie, ale boicie się, że ten czar może się nie udać – najpierw spytajcie Agnieszkę. Może się okazać, że realizacja Waszego pomysłu jest łatwiejsza niż Wam się wydaje.

Mnie wyrosły skrzydła. A co Wy ukrywacie?

7 Responses to Agnieszka Ezo Oneir Mlicka

  1. Piękne, trochę mroczne zdjęcia 🙂 Nie są to moje klimaty, ale podziwiam fotograficzne zdolności 🙂

  2. Korci m mnie taka pamiątka bo lubię chwile uchwycone na zdjęciach, są przedłużeniem wspomnień…

  3. Zdjęcia są niesamowite! Ten klimat! Ach! Bajka! 😍

  4. Piękna pamiątka. My córci też zrobiliśmy sesję foto po urodzeniu. Ma wspaniałą pamiątkę. Żałuję, że nie było takiej oferty gdy syn był malutki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.