Close

Zapraszam na premierę "Punktu zwrotnego" - 9 listopad - rozśpiewane miejsce "Singers" na warszawskim Mokotowie

Już jutro premiera „Punktu zwrotnego” – nie mogę się doczekać, ale też jestem pełna emocji. Ekscytacja zmieszana z tremą. Nie mogę się doczekać, bo tyle osób potwierdziło swoje przybycie. Nawet ci, których nie widziałam od lat. Czekam z niecierpliwością na te spotkania.

Najpierw kilka słów o miejscu, które użyczyło mi swojej przestrzeni i ludziach, którzy je powołali do życia i co dziennie tworzą na nowo. Marcin i Maciej Gorczycki właściciele music bar Singers stworzyli miejsce wyjątkowe.

Bracia nie idą na łatwiznę – skoro podają gościom posiłki to muszą one być najwyższej jakości. W Singers nie zostaniecie poczęstowani mrożonkami. O nie! Jeśli zamówicie pizzę – to na waszym talerzu znajdzie się danie wypiekane na miejscu z włoskiej mąki. Jeśli zażyczycie sobie hamburgera – to dostaniecie bułkę z ekologicznym mięsem z Podhala. A krążki cebulowe rozpieszczą wasze podniebienie!

No i te drinki!

Marcin i Maciej taką samą uwagę przywiązują do muzycznej uczty. Sami są aktywnymi muzykami, więc wiedzą, że jakość doznań zależy nie tylko od umiejętności artystów, ale też od sprzętu z jakim przyjdzie im pracować. Zadbali więc o komfort występujących muzyków, a tym samym o doznania publiczności.

Nic dziwnego, że takie miejsce przyciąga tych, dla których muzyka jest ważna, dla których jest ona esencją życia. W Singers możecie posłuchać najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce – finalistów muzycznych konkursów, którzy zachwycili miliny telewidzów.

A w piątek 9 listopada o godzinie 17 spotkanie ze mną i Michaelem van Horn!

Zapraszam!

2 Responses to Zapraszam na premierę „Punktu zwrotnego” – 9 listopad – rozśpiewane miejsce „Singers” na warszawskim Mokotowie

  1. Na premierze być nie mogę ale music baru napewno zaglądne przy okazji wizyty w Warszawie.

  2. Mam nadzieję, że premiera udana 😉 a miejscówkę odwiedzę jak tylko wybiorę się do Warszawki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.