Close

Premiera "Punktu zwrotnego".

9 listopada – zimny, mokry dzień – Polskę okryła mgła – w jednym jednak miejscu atmosfera była gorąca. Bar Singers – wyjątkowe miejsce na mapie lokali otworzyło swoje podwoje przed zaproszonymi przeze mnie gośćmi, którzy przybyli na premierę mojej czwartej, długo wyczekiwanej powieści „Punkt zwrotny”.

Wreszcie to zrobiłam, znowu to zrobiłam!

Możecie już zamawiać „Punkt zwrotny” – książkę, która może odmienić Wasze spojrzenie podejście do tworzenia udanych związków. Zapraszam!

Dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli dotrzeć do tego punktu.

Dziękuję partnerom książki: Gorsenii, Justynie Niebieszczańskiej i Joannie Czerskiej Thomas z ich „Kobietą na swoim”, Marcie Peruga z Natu Handmade, Agnieszcze Ezo Oneir.

Dziękuję telewizji ATV za obecność i relacje z imprezy – kto nie był może tutaj obejrzeć i wysłuchać wywiad ze mną.

Dziękuję Sylwii Chrabałowskiej za przyjęcie mojego zaproszenia do poprowadzenie premiery. Dziękuję za wnikliwe i ciekawe pytania, a przede wszystkim za rozmowę o „Punkcie zwrotnym”. Nie tylko zrozumiałaś, ale tak trafnie i pięknie ubrałaś w słowa moje intencje.

 

Dziękuję Sandrze Konarskiej – mojej pięknej kuzynce, która zadbała nie tylko o moje paznokcie, ale uświetniła ten wieczór śpiewając specjalnie dla mnie  Dream a Little dream of me – i to jak zaśpiewała! Przekonajcie się sami:

Tak jak mówiłam na premierze – Radomianki są niezwykle utalentowane! Brawa dla Sandry!

Dwie rogate dziewczyny!

Następnym razem obiecuję film z całego jej występu.

Razem z Kasią Klimowicz zbierałam datki na Schronisko w Korabiewicach viva.  Dziękuję wszystkim, którzy wspomogli zwierzaki! Macie Wielkie Serca!

Można też było kupić kalendarze z pieskami z Korabek. Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na utwardzanie boksów zwierzaków, które jeszcze nie znalazły swojego domu. Brodzenie w błocie wcale nie jest fajną zabawą!

Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę zakupić taki kalendarz zapraszam na stronę schroniska, albo na Allegro.

Dziękuję wszystkim gościom – spotkanie Was to była ogromna przyjemność!

 

 

A już wkrótce zdradzę Wam kulisy przygotowań do tego wieczoru i opowiem dzięki komu tak pięknie wyglądałam!

 

 

 

 

10 Responses to Premiera „Punktu zwrotnego”.

 1. Gratulacje!!!! :))) Wyglądałaś przepięknie!

 2. Ania

  Ależ to musiał być satysfakcjonujący wieczór!

 3. To prawda 🙂 Miałam przyjemność poprowadzić premierę książki Gosi „Punkt zwrotny”.
  💬Co do książki, w warstwie zewnętrznej może być traktowana nawet jako baśń, jednak jeśli wejść głębiej, jest to opowieść o ludziach, ich lękach i odwadze lub jej braku… do zaakceptowania własnych słabości i pokochania nawet nie tyle innych, ile siebie i dania pozwolenia na to, by być kochanym.
  Droga Małgosiu, dziękuję za zaproszenie i bardzo się cieszę, że mogłam przyczynić się, by ten wieczór był dla Ciebie wyjątkowym! 🙂
  Powodzenia!
  Sylwia
  PS. „Punkt zwrotny” jest kontynuacją historii bohatera z Sapere Aude, jednakże bez problemu można zacząć przygodę z serią od tej pozycji. 😀

 4. Brawo, gratuluję premiery i życzę szybkiego statusu bestsellera 🙂

 5. Ach….czytając Twój wpis, nareszcie poczułam, że życie nie toczy się tylko w Internetch, ale też na żywo, w tak zwanym realu a internety to tylko dodatek, tło 🙂
  Serdecznie gratuluję, udanej premiery, książki 🙂
  Widzę, że wieczór był wyjątkowy. A wyglądałaś …. olśniewająco. WOW.
  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.