Close

"Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga"

Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga

                                                                                                                                            Tukidydes

27.03. 2017 roku miałam ogromną przyjemność być prelegentką na II Forum Praktykujących Pisanie. Spotkanie ludzi, dla których słowo ma wartość, słowo skrywa emocje, słowo jest ważne i ma moc. Ogromnie dziękuję Justynie Niebieszczańskiej – organizatorce tego wydarzenia za to, że mogłam być jego częścią. Miałam ogromną przyjemność opowiedzieć o tym jak skonstruować idealnego bohatera  takiego jak Michael van Horn, takiego jak Nicky Barkin i takiego jak Carlos Arjona.  Do jakich wniosków doszłam przekażę Wam w następnym wpisie.

Dziś chciałabym Wam przedstawić ludzi, którzy razem ze mną sprawili, że ten dzień był niezapomniany

1. Iza KornetSukces rodzi się z serca, czyli jak prowadzić bloga, by dotrzeć do ludzi – cudowna, młoda osoba, która ma pasję, wielkie serce i mnóstwo sił i zapału.

2. Mikołaj GrajnertVideo – najlepsza promocja dla piszących – pan od filmów 🙂

3. Jacek KutybaPortret osoby piszącej – Jacka nie muszę już wam przedstawiać. Pisałam o nim, a Wy możecie podziwiać moje zdjęcia w jego wykonaniu 🙂


4. Magda Kostrzewska – Kurs pisarski – tak czy nie? – właścicielka Maszyny do pisania podobno najlepszej szkoły pisania 🙂

5. Joanna Czerska – ThomasKorekta do wykonania od zaraz – kto jak kto, ale ja doceniam ogromnie ważną rolę korektora!

7. Dominika Kiss-OrskaTaka bajka – pisanie w celach zarobkowych – niekonwencjonalne podejście do bajek, ale jakie piękne!

8. Marta LewandowskaO emocjach- pisać! – autorka książki „Sztuka Kochania… Siebie w 15 aktach” – zanurzam się w niej, bo tej książki się nie czyta. Maleńkie arcydziełko zmysłowości. Polecam!

 

9. Justyna NiebieszczańskaCo trzeba mieć, aby pisać? – Justyna  w bardzo emocjonalnym i osobistym wystąpieniu porwała mówiła o tym, że odwaga jest niezbędna do prawdziwego, szczerego wyrażania swoich myśli.

Na zdjęciu razem z Justyną Agnieszka Mlicka, autorka wszystkich fotografii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.