Close

Korabkowe opowieści.

Strona Korabkowe opowieści powstała z pasji pomagania zwierzakom żyjącym w Schronisku dla zwierząt w Korabiewicach Viva! Zwierzęta i ludzie się nim opiekujący każdego dnia piszą przecudne, ciekawe i poruszające historie. Niewielu je zna. Chcemy, aby poszły w świat. Czasem w nieco zmienionej formie, oprószone fikcją literacką, ale w dalszym ciągu są to historie, których kanwą jest życie korabkowych zwierzaków.”

Od dawna chodziło mi po głowie opowiadanie z psem w roli głównej. Kiedy więc dostałam zaproszenie od Kasi Klimkowskiej do udziału w tym projekcie nie wahałam się nawet przez moment. Mój pomysł na mądrego, bojącego się ludzi psa potrzebował tylko żywego potrzebującego pomocy zwierzaka by nadać mu jego zewnętrzne cechy. Lis nadawał się do tego idealnie.

Lis – piękny czarny pies, którego ludzie zawiedli na każdej linii. Czy wreszcie uda mu się znaleźć dom?

Nie każdy może adoptować zwierzaka, sama nie mam warunków. Udostępniajcie jednak Korabkowe opowieści – może ktoś z waszych znajomych czeka na czworonożnego przyjaciela. Dajmy szansę im się spotkać.

Zachęcam do czytania, komentowania i wreszcie udostępniania, a przede wszystkim adopcji schroniskowych zwierząt. Ty też możesz pomóc!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.