Close

Konkurs literacki Brakująca litera- finał!

Moi drodzy czytelnicy!

Dziękuję Wam ogromnie za wszystkie oddane głosy na „Punkt zwrotny” w literackim konkursie Brakująca litera.

 

Dzięki Wam jesteśmy w finale konkursu. Z osiemdziesięciu zgłoszonych znakomitych pozycji, moja powieść zakwalifikowała się do dziesiątki książek, która trafi w ręce jury. Bez Was, głosujących by mi się nie udało. Dziękuję nie tylko za Wasze głosy, ale wszystkie ciepłe słowa i zachwyty nad książką. I poproszę o więcej!

A teraz pozostaje mi przedstawić tych, którzy niedługo podejmą się trudnego zadania, by wśród zakwalifikowanych książek wybrać tą, a może te, które zasługują na tytuł książki roku. Poznajcie odważnych ludzi:

Iwona Niezgoda  – pomysłodawczyni konkursu – kobieta o niezwykle silnym charakterze, z pasją realizuje swoje marzenia. Miłośniczka książek i psów. Prowadzi blog Góralka czyta.

Marytka Czarnocka – Menadżer ds. marketingu i promocji (BookBook).

Ewa Tenderenda – Ożóg – Prezes zarządu Biblioteki Analiz, zastępca redaktora naczelnego „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”.

Wanda Monastyrska  –  absolwentka polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego specjalizująca się w historii literatury dziecięcej. Bibliotekarka, instruktorka, kierowniczka oddziału Doboru i Selekcji Księgozbiorów biblioteki na Koszykowej w Warszawie oraz recenzentka w Warszawskiej Premierze Literackiej.

Rafał T. Czachorowski – wydawca i redaktor naczelny PoeciPolscy.pli prezes Fundacji Duży Format.

Olga Kowalska –  twórczyni i operatorka bloga oraz vloga literackiego Wielki Buk (YTFp, Blog) utworzonego w 2012 roku. Z wykształcenia filolog i specjalistka od literatury francuskiej XVIII wieku. Pożeracz książek, filmów, gier i kultury w każdej postaci. Koneserka horroru, grozy i science fiction wiecznie na tropie idealnej opowieści.

Karolina Trembicka  jako dziecko chciała pracować w kiosku, ale plany się zmieniły i studiowała prawo. Prowadząca bloga Na półce z książkami. Miłośniczka książek, uzależniona od czytania w komunikacji miejskiej i plenerze.

Teraz wszystko w rękach tych ludzi. Trzymajcie kciuki!

 

 

3 Responses to Konkurs literacki Brakująca litera- finał!

  1. Gratulacje, wspaniała praca została doceniona

  2. Gratuluję, oby ten sukces przerodził się w coś naprawdę wielkiego 😉

  3. Oby ten sukces przerodził się w coś naprawdę dużego, gratuluję! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.