Close

Kolejny rok


Kolejny rok za nami. Kolejny przed nami.

Czas podsumować nasze sukcesy i wyciągnąć wnioski z porażek. 

Jaki był dla mnie ten rok?

Trudny. Znowu stanęłam przed niespodziewanymi problemami. Czy narzekam? Nie! Bez tych doświadczeń nie przekonałabym się ile są warci ludzie wokół mnie. A przede wszystkim nadal tkwiłam bym w miejscu. Niestety czasami potrzebuję mocno dostać po tyłku by zyskać gotowość do zmian. Uparta sztuka ze mnie 🙂

 

Teraz pora wyciągnąć wnioski i zacząć planować zadania na nowy rok.

Przede wszystkim pora na wydanie kolejnej książki.

Nowe podróże.

Nowa praca.

Nowe mieszkanie.

Odważnie sobie poczynam 😀

A wy?

4 Responses to Kolejny rok

  1. Magda

    Wszystkiego najpiękniejszego w nowym roku <3

  2. Magda – Find your own way

    Szczerze to w tym roku jakoś zwyczajnie odpuściłam sobie planowanie. Postanowiłam być otwarta na to co słyszę, co mi mówią inni i próbować nowych rzeczy. Po raz pierwszy nie zafiksowałam się na tym, że muszę coś zrobić i skończyć z określonymi wynikami.

  3. Małgorzata Sambor-Cao

    Magdo, jestem ogromnie ciekawa jakie masz rezultaty. Moje doświadczenie pokazuje, że poza naprawdę kluczowymi życiowymi sprawami taka spontaniczność powoduje luz i przyjemne przeżycia. Czy u Ciebie tak było?

  4. a ja – NOWY ROK _ NOWA JA ? taki filmik dzisiaj na „jutubie” widziałam. Specjalnie piszę na „jutubie”, bo poziom treści był podobny, jak poziom poprawności pisowni ;). Ale przyznam, że samo hasło jest super! W tym roku się po raz pierwszy nie odchudzam, w tym roku po raz pierwszy nie robię szczegółowego planu do osiągnięcia. W tym roku chcę podbić świat, chcę zmienić w sobie wszystko, co do tej pory było nieruszalne. Tylko tak robi się prawdziwe rewolucje. Do zobaczenia pod koniec grudnia! ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.