Close

Kobieta na swoim

Nie lubię poradników. Rynek jest nimi nasycony po brzegi. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że większość z nich jest kompletnie nieprzydatna lub co gorsza szkodliwa. Omijam więc je szerokim łukiem.

Ten jednak trafił w moje ręce. Na szczęście!

 

Kobieta na swoim to pozycja wyjątkowa.

Dlaczego?

Ponieważ autorki nie próbują nikogo przekonać, że wiedzą jak żyć. W tej książce nie znajdziemy obietnic, że już jutro, gdy tylko skończymy ją czytać, staniemy się milionerami, znajdziemy idealnego partnera, odkryjemy przepis na szczęśliwe życie.

Co zatem jest?

W książce znajdziemy kompendium wiedzy o tym na co należy zwrócić uwagę, nad czym się zastanowić, jakie sobie zadać pytania, gdy zaczynamy nowe przedsięwzięcie. Jest planem – swoistym rozkładem jazdy dla tych, którzy pragną skutecznie wystartować z nowym biznesem. Krok po kroku jesteśmy prowadzeni przez kolejne kroki, jakie musimy wykonać, by planowane przedsięwzięcie miało szansę odnieść sukces. Znajdziemy praktyczne rady, wskazówki i ostrzeżenia o tym, gdzie możemy napotkać trudności.

Autorki nie pretendują do bycia ekspertami we wszystkim. Pokazują, gdzie możemy szukać dogłębnej wiedzy. Odsyłają zainteresowanych do innych publikacji. Żałuję, że nie miałam do niej dostępu gdy sama zaczynałam – uniknęłabym wielu błędów.

Dlaczego powinniście zaufać właśnie tym kobietom. Kim są, co osiągnęły, że warto posłuchać ich rad?

Justyna Niebieszczańska i Joanna Czerska-Thomas dwie niezwykłe kobiety z pasją, profesjonalistki, od lat z sukcesem prowadzące własną działalność. Co więcej organizatorki Charmsów Biznesu największej konferencji dla kobiet w rejonie kujawsko-pomorskim. Od 2012 roku łączą, inspirują, pomagają spotkać się i nawiązać kontakty. Prywatnie ciepłe i życzliwe kobiety.

Książka jest napisana lekkim językiem. Mimo tego nie jest to lektura na jeden wieczór. Mimo iż zaczynając ją czytać,nie stawiałam swoich pierwszych kroków w biznesie, czytałam Kobietę na swoim prawie 2 miesiące. Dlaczego? Ponieważ od razu wprowadzałam w życie to co zalecała. I to działa! Właśnie dzięki tej lekturze, premiera kolejnego tomu Sapere Aude będzie inna od poprzednich, a ja wreszcie przestanę się bać jak zapłacę za druk książki.

Dziewczyny dziękuję! Jesteście inspiracją, jesteście wsparciem. Bez was świat byłby o wiele brzydszym miejscem.

 

2 Responses to Kobieta na swoim

  1. Małgosiu Twoja recenzja tego poradnika zachęca żeby po niego sięgnąć! 🙂
    Prowadzę swój pasjobiznes od roku, myślisz że i ja znajdę tam inspirację?

    • Magdaleno jeśli tylko nie jesteś rekinem biznesu to z całą pewnością tak! Warto mieć ten poradnik – wiele osób, które już próbowały swoich kroków w biznesie znajduje tam inspiracje do kolejnych dziań lub zmian tego co robią.
      Jeśli możesz, to polecam wzięcie udziału w Charmasach Biznesu – to spotkanie cudownych kobiet i ich biznesów – przy tym otwartych na zawieranie nowych znajomości kobiet. Absolutnie polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.