Close

Ezo Oneir - fotografka, pisarka i wiedźma.

Agnieszki  przedstawiać nie muszę. Od jakiegoś czasu możecie podziwiać moje fotografie jej autorstwa. Wyglądam na nich zachwycająco!

Ale uroda zdjęć to nie wszystko w wypadku tych fotografii. Agnieszka potrafi znacznie więcej. Potrafi zajrzeć i sfotografować duszę. Wciąż i wciąż zaskakuje mnie nowymi dziełami.

Zobaczcie zresztą sami, kilka zdjęć z sesji:

A tym zdjęciem jestem wprost zachwycona. Może dlatego, że znam modelkę, myślę, jednak, że to zdjęcie po prostu niesie duży emocjonalny ładunek.

Głębia kobiecości, nieprawdaż?

Więcej znajdziecie tu.

Fotografowanie nie jest jedynym talentem Agnieszki. Napisała ona i wydała już książkę „Burze na słońcu” – kontrowersyjną i niszową powieść. Dlaczego kontrowersyjną? Oddam głos samej autorce:

„Temat powieści jest kontrowersyjny i niszowy. Odkrywa pokłady nieuświadomionej, mrocznej natury człowieka. Lilith jest przecież demonem, który symbolizuje wszystko, czego nie chcemy doświadczać. Porusza tematy bolesne jak odrzucenie, samotność, niezrozumienie. Ludzie lubią myśleć, że są panami własnego losu. To kolejna moda, która każe działać mocniej, szybciej i wszechstronniej. Powieść podejmuje polemikę, a wnioski mogą czytelnika zaskoczyć.”

Intrygujące!
Mimo niszowości tej lektury, książka odniosła taki sukces, że Agnieszka właśnie pracuje nad kolejnym tomem „Imperium Lilith” – książce o tyle wyjątkowej, że czytelnicy mogą się wcielić w postaci bohaterów. Szczegóły jak tego dokonać znajdziecie tutaj: Polak Potrafi. 

Spieszcie się , nie zostało już dużo czasu!

Trzeciej odsłony Agnieszki po takim wstępie chyba już wyjaśniać nie muszę.

Gorąco zachęcam do sesji z Agnieszką. To wyjątkowa przygoda i pamiątka na całe życie.

Kim jesteście w głębi serca? Macie odwagę wyciągnąć to na światło dzienne?

Ja z całą pewnością wyglądam tak:

Przynajmniej na tym etapie życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.